شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
اسامی روسا، نواب رئیس و دبیران جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی در 31 استان (لیست)

همه مسئولین استان‌ها در سراسر کشور معارفه و احکام خود را دریافت نمودند

اسامی روسا، نواب رئیس و دبیران جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی در 31 استان (لیست)

همایش جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی (گام دوم) روز جمعه برگزار شد و همه مسئولین استان‌ها در سراسر کشور، معارفه و احکام خود را دریافت نمودند.

به گزارش سامانه گام دوم انقلاب اسلامی، همایش جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی (گام دوم) روز جمعه با حضور نایب‌رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور مهندس چمران و رئیس ستاد مرکزی انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی (حامیان آیت‌الله رئیسی) در تهران برگزار شد.

 

در این مراسم که در سالن اجتماعات مسجد پیامبر اعظم برگزار شد، همه مسئولین استان‌ها در سراسر کشور معارفه و احکام خود را دریافت نمودند.

 

اسامی روسا، نواب رئیس و دبیران جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

 

 

ردیف

نام استان

رییس استان

نایب رییس استان

دبیر استان

1

آذربایجان شرقی

رضا صدیقی

مختار سیفی

حسن عدالتی

2

آذربایجان غربی

مصطفی میلانی

یعقوب پور اسد

مجتبی گلستانی

3

اردبیل

حسین محسنی

شهرام محمدی

رامین دانشور

4

البرز

رضا سرشار

 

 

5

ایلام

جعفر منتظری

علی عباس شفیعی

حامد نوری نژاد

6

بوشهر

یعقوب دوراهکی

 

 

7

تهران

فریدون انتظاری

روح  الله بوربور

حمید رضا صداقت جو

8

چهارمحال و بختیاری

قدرت الله حمزه شلمزاری

محمد علی نظری

عباس بخشیان

9

خراسان جنوبی

مصطفی نخعی

سید حسین اصغری

رضا کفاشی

10

خراسان شمالی

محمد سبحانی

ابوالفضل نیک بخت

مجید پور خیاط

11

خوزستان

محمد ممبینی

محمد امیر

سلمان شفیعی

12

زنجان

حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد تیموری

مجتبی داوودی

علی اصغر ولایتی

13

سمنان

همت هادیان

 

 

14

سیستان و بلوچستان

محمد نطاق نجفی

غلامعلی پناهی میر شکار

منوچهر مختاری

15

فارس

علیرضا پاک فطرت

 

 

16

قزوین

وحید زرگر

حامد فتوهی فیروز آباد

حسین رحمانی مهر

17

قم

مهدی صابر

سید رضا میرزاده

سید حسن حسینی

18

کردستان

بابک سوری

محمد علی مقیمی

رسول لطفی

19

کرمان

حجت الاسلام و المسلمین موسی غضنفرآبادی

احمد سعیدی

 

20

کرمانشاه

مراد علی محمدی

 

 

21

کهکیلویه و بویر احمد

مراد علی پیوند

 

فردین امیری

22

گلستان

رحمت الله نوروزی

حاج موسی کابلی

سید مهدی میردیلمی

23

گیلان

حامد رضایی فر

 

 

24

لرستان

حمید رضا کاظمی

حسین ایزدی

افشین بازگیر

25

مازندران

علی بابایی کارنامی

سید حسین نصیری

مجتبی خان محمدی

26

مرکزی

رحیم غلامی

 

مجتبی اسد پور

27

هرمزگان

عبدالرضا دادعلیپور

 

 

28

همدان

امیر حاجی بابایی

 

 

29

یزد

ناصر صدراابرقویی

علی محمد سلطانی

 


 
 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha