شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

دکتر عبدالرحمن معاشر، رئیس هیئت مؤسس جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی در واکنش به تبلیغات عجیب برخی نامزدهای شورای شهر شیراز گفت: مگر شورای شهر شیراز چقدر حقوق می‌دهد که عده‌ای میلیاردی تبلیغ می کنند.

به گزارش سامانه گام دوم انقلاب اسلامی، دکتر عبدالرحمن معاشر، رئیس هیئت مؤسس جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی در واکنش به تبلیغات عجیب برخی نامزدهای شورای شهر شیراز گفت: مگر شورای شهر شیراز چقدر حقوق می‌دهد که عده‌ای میلیاردها تومان در شیراز هزینه تبلیغات و برافراشته نمودن بنرهای متعدد و بزرگ نموده‌اند؟

 

وی افزود: افرادی که با شورای شهر شیراز تعارض منافع دارند، با چه هدفی وارد رقابت‌های انتخاباتی شده‌اند؟

 

رئیس هیئت مؤسس جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی، تصریح کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب لیستی از افراد مؤمن، متعهد و متخصص جوان و کارآزموده را جهت حضور در شورای شهر شیراز منتشر نموده است که به جهت صیانت از آرای مردم دست رد به سینه اسپانسرهای پیمانکار برای تبلیغات محیطی گسترده زده و اغلب تبلیغات خود را در فضای مجازی منتشر خواهند کرد.

 

 

لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در شورای شهر شیراز

معاشر با اشاره به اینکه به همه نامزدهای شورای شهر در شیراز احترام می‌گذارد، گفت: لیست مشترک شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و شورای وحدت را اصلح می‌دانم.

بر اساس این گزارش، لیست مشترک شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و شورای وحدت در انتخابات ششمین دوره شورای شهر شیراز، به شرح زیر است:

 

1 _مهندس علیرضا اسکندری 1159

2 _مهندس سید احسان اصنافی 1178

3_ محمدتقی تذروی 1416

4 _ مهندس غلامعلی ترابی 1417

5 _ دکترسیدابراهیم حسینی 1491

6 _ افسانه خواست خدایی 1559

7 _ سیده مریم حسینی 1496

8 _مهندس مسعود زارعی 1718

9 _ مهندس علی اکبر سلطانی 1764

10 _ مهندس مهدی طاهری 1874

11 _ مهندس ابراهیم کمالی 2178

12 _ دکترمصطفی کیانی رحیمی 2186

13 _ دکتر مهدی نصیری قرقانی 2477

 

 

رئیس هیئت مؤسس جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی در ادامه افزود: از همه نامزدهای محترمی که در لیست فوق نیستند استدعا دارم جهت وحدت و موفقیت لیست جریان انقلاب و نیل به آرمانهای انقلاب و همبستگی میان بچه های انقلاب، به نفع این لیست انصراف را خود را اعلام و رسانه ای نمایند و رونوشت متن انصراف را با درج شماره تماس و رزومه برای حقیر ارسال نمایند‌.


 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha