شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

عبدالرحمن معاشر با آرزوی موفقیت برای نخستین دولت گام دوم انقلاب اسلامی، در پیام تبریکی از مردم، هواداران نامزدها و اعضای ستادها برای خلق برگ زرین دیگری در کتاب انقلاب، تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش سامانه گام دوم انقلاب اسلامی، عبدالرحمن معاشر، عضو شورای راهبردی ستادهای مردمی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی با تبریک به مناسبت حضور پرشور و حماسه‌آفرین ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی، پیام تبریکی منتشر کرده است.

وی ضمن تبریک به منتخب مردم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، از نامزدهای انتخابات و اعضای ستادها و هوادارانشان که نقش مهمی در گسترش شور و شوق انتخاباتی داشته‌اند، تشکر کرده است.

 

متن این پیام به شرح زیر است

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا فتحنا لک فتحا مبینا

 

حماسه حضور گسترده مردمی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران که درس مردم‌سالاری دینی برای کشورهای منطقه و دنیاست، وحدت و انسجام نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیش‌ازپیش به رخ جهانیان کشید.

 

مشارکت کم‌نظیر در این دوره انتخابات تنها در سایه اراده ملی برای تعیین سرنوشت کشور میسر می‌گردید که جای قدرشناسی و خشوع بسیار در مقابل ملت ایران را دارد.

 

رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری که همواره راهگشای شرایط سخت کشور بوده است، این بار ضمن ایجاد فضای آزاد تبلیغات برای نامزدهای گرامی و هواداران ایشان، مشارکت حداکثری را از هر گرایش سیاسی، قومیت، نژاد، زبان، جغرافیا و مذهب در کنار آرامش و امنیت انتخاب فراهم آورد.

 

این اعتماد و اعتقاد عمومی به انقلاب اسلامی را به رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و جوانان افتخارآفرین ایرانی، تبریک عرض می‌کنم و موفقیت نخستین دولت گام دوم را از خداوند متعال خواستارم.

 

همچنین ضمن تبریک به منتخب مردم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، از نامزدهای انتخابات و اعضای ستادها و هوادارانشان که نقش مهمی در گسترش شور و شوق انتخاباتی داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

 

این‌جانب افزون بر قدردانی از شورای محترم نگهبان، عوامل نظارتی، هیئت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات، سپاسگزار تأمین‌کنندگان امنیت کشور هستم که نقش بسزایی در برگزاری پرشور و دلگرم‌کننده انتخابات داشته‌اند.

 

در پایان؛ بار دیگر ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در برگزاری پرشور انتخابات ۱۴۰۰ و آرزوی سلامتی مقام معظم رهبری، موفقیت دولت سیزدهم و آیت‌الله رئیسی را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

 

عبدالرحمن معاشر

عضو شورای راهبردی ستادهای مردمی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha
اخرین اخبار